Areál a objekty - Acyonix

SK EN
Kontakt

 ACIONYX s.r.o.
 Dostojevského rad 5
 SK – 811 09 Bratislava

Areál a objekty

Areál o výmere takmer 3 000 m2 sa okrem samotného apartmánového objektu nachádza aj altánok s grilom a sedením pre cca. 15 osôb, detské ihrisko, menšia budova skladu servisnej techniky, budova kôlne a budova na uskladnenie smetníkov. Väčšinu nezastavanej plochy tvorí trávnik v oddychovej zóne, výsadba zelene so záhradnou architektúrou a parkovisko.

brozura-15.jpg

Stavba je tehlová- Porotherm - so zateplením v hrúbke 10 cm so silikátovo-akrylovou omietkou. Apartmánový dom má dva samostatné kryté vchody, má vybudovaných spolu 15 apartmánov na troch nadzemných podlažiach, každý s balkónom alebo loggiou,  pričom podkrovné apartmány sú dvojpodlažné s mezonetom. Ku každému apartmánu patrí samostatná pivnica na prízemí a jedno parkovacie miesto umiestnené priamo v areáli. Každý apartmán má osadené kvalitné podlahy, dlažby, obklady a sanitu. 

Jeden apartmán je vybudovaný ako bezbariérový.

Vykurovanie je zabezpečené cez plynovú kotolňu, pričom jednotlivé apartmámy majú vlastné riadiace jednotky na individuálne zabezpečenie prívodu tepla, jeho meranie a odpočet.5.jpg