Zámer - Acyonix

SK EN
Kontakt

 ACIONYX s.r.o.
 Dostojevského rad 5
 SK – 811 09 Bratislava

Zámer

Zámerom projektu bolo využitie jedinečných možností športového, turistického a relaxačného potenciálu tejto lokality v blízkosti prírodných krás Vysokých Tatier, ako aj iných pohorí v okolí.

Veď na ktorom inom mieste na Slovensku máte možnosti kochať sa pohĺadom na panorámu Vysokých, Belianských a Nízkých Tatier z terasy svojho apartmánu, prejsť pešo kúsok od svojich dverí a zahrať si golf na najlepšom ihrisku v krajine, vykročiť z domu pešo na túru k tatranským končiarom či odskočiť si z obývačky a za tri minúty vojsť do areálu moderného termálneho kúpaliska?  

Po oboznámení sa s úrovňou dokončených apartmánov v tejto lokalite a zhodnotení ich ceny nás najviac motivovalo úsilie postaviť apartmány, ktoré budú hodné prívlastku luxusné /najmä veĺkosťou, dispozíciou a zariadením/, ale pritom budú ponúkané v štandardnej cene v pomere s ostanými v aktuálnej ponuke na okolí. Zároveň bol projekt zameraný na  komfortné celoročné bývanie s dostatkom priestoru na bývanie, či už pre rodinný život, stretávanie sa, oddych, ale aj pre pracovné činnosti. Rozhodli sme sa pridať každému primerané zázemie na uskladnenie či už športového alebo turistického vybavenia, vrátane odevov a obuvi, náradia a zásob.

Projekt bol motivovaný snahou vytvoriť stavbu, ktorá má zvonku autentický výzor, nesie v sebe dojem tradičných prvkov tatranskej architektúry, ale vo vnútri poskytuje príjemné, veĺkorysé a moderné interiéry pre individuálne požiadavky budúcich majiteĺov. 

Kombináciou premysleného konceptu, starostlivej projektovej prípravy, dôkladného zhotovenia stavby a použitia kvalitných materiálov sme umožnili záujemcom získať hodnotnú investíciu do realít.

V neposlednom rade, ide nám o férový prístup ku klientom a tak bola stavba financovaná bez spoluúčasti budúcich majiteĺov v záujme neviazať ich prostriedky počas výstavby a odstrániť ich obavy z možných rizík./upload/slideshow/zamer/1.jpg